Medcezir 35.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Star Tv Dizisi)

Medcezir 35.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Star Tv Dizisi)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Medcezir 35.bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir dizisi 35. bölüm ile 23 Mayıs 2014 Cuma akşamı kendi saatinde Star TV'de. Medcezir yeni bölüm'de neler yaşanacak? İşte Medcezir 35.bölüm fragmanı ve özeti...

Medcezir 35.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Star Tv Dizisi)

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap"ın rol aldığı Medcezir Dizisi 35.Bölüm Özeti resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı...

Tan"ın ölümünden sonra yaşadıkları zor günleri unutabilmek için Yaman ve Mira çabalamaktadır.

Anneler günü için A.Ş.K vakfı tarafından düzenlenen geleneksel piknik etkinliğinin ilişkiler üzerine olumlu olumsuz etkileri olur. Bütün Altınkoy sakinlerini bir araya getiren bu piknik gizli düşmanlıkları ve çekişmeleri de gün yüzüne çıkarır.

Öte yandan Sude"nin çıkardığı yeni derginin editörü Sinan Enveroğlu"nun hayatlarına hızlı giriş yapması, Selim"i ilk dakikadan itibaren huzursuz eder.

Faruk ve Sude, son olaylardan sonra kızlarına daha güvenli ve korunaklı bir hayat kurma konusunda ortak noktada buluşur. Mira bir süre uzaklaşmalıdır.

Medcezir 35.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Medcezir 35.Bölüm 2.Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Mira kötü günlerin etkisini henüz üzerinden atamamışken, ikinci bir darbeyi annesinden alır. Kenan ile Sude"nin gizli beraberliğinin ortaya çıkması, Yaman"la Mira"nın ilişkisinin seyrini değiştirir.

Sude yaşadığı krizi sıfır zararla atlatıp yeni bir oyuna oturmak için Altınkoy"da herkesin hayatını değiştirecek kartları yeniden dağıtır.

34.Bölüm...
Tan “kavuşma planı”yla herkesi hazırlıksız yakalar. Konser sonrasında Yaman"ın yokluğu fark edildiğinde kimsenin itiraf edemediği bir korku dalgası yayılır. Mira, yaşananların sorumlusu olarak kendini görür. Yaşadığı stres ve üzüntü bir süredir uykuya dalan hastalığını da tetikler.

Yaman"ın en son bir telefon görüşmesi yaptığını öğrenen Selim ve Kenan yakaladıkları ipucunun üstüne giderler.

Öte yandan Turunç Nadir de kendi hesabını kapatabilmek için Yaman"ı arama çalışmalarına dahil olur.

Tan"ın kavuşma planının ayrıntılarını öğrenen Yaman, hem kendi hayatını kurtarmak, hem de Mira"yı korumak için kaçmanın yollarını arar.

Selim Tan"ın izini sürerken, Nadir ismi Selim"in şüphelerini daha çok üstüne çeker. Öte yandan Nadir, Selim"in cinayet davasını çözmesini engellemek için elindeki son umudu da alır.

Medcezir 34.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Medcezir 34.Bölüm 2.Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!


Mira Tan"dan gelmesini beklediğini mesajı bulduğunda, Yaman"ın ne kadar yakınında olduğunu fark eder. Yaman ise Mira"yı korumak için kendi hayatını gözü kırpmadan veda etmeye hazırdır.

Mira Yaman"ın sesini günler sonra ilk kez duyduğunda bütün tehlikelere rağmen harekete geçer. Tan, Yaman"la Mira"nın kendisini asla unutmaması için son oyununu oynar.

33.Bölüm...
Tan"ın mesajlarının hepsinin Mira"ya Altınkoy sınırları içinde gelmesi, herkese aslında düşündükleri kadar korunaklı bir hayat yaşamadıklarını ispatlar. Yaman başta olmak üzere herkes Mira"nın geçmişte yaşadığı kabusu ikinci kez yaşamaması için gerekli önlemleri alır. Yaman Mira"yı bir an olsun yalnız bırakmasa da, Tan"ın hastaneden kaçtığının öğrenilmesiyle korkulu bir bekleyiş başlar.

Etrafındaki güvenlik çemberinden bunalan Mira"yı, Yaman Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Öte yandan da Tan"ın dışarıdaki adamını bulmak için harekete geçerler.

Medcezir 33.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Tozludere"den gelen kötü haber, Yaman"ı eski mahallesine götürür. Orkun"la Yaman"ı karşı karşıya getiren olayda, Yaman kendisine karşı bilenmiş yeni bir cephe bulur.

Kadir"in evinde bulduğu ipucuyla Yaman, Tan"ın “kavuşma” planına kimsenin tahmin etmediği bir şekilde karşılık vermeye karar verir. Büyük gün geldiğinde, Tan"ın planladığı “kavuşma” sonunda gerçekleşir.

32.Bölüm...
Mira"nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer...

Leyla"nın hayatlarına girmesiyle, Yaman"ın Tozludere"deki hayatı Mira"nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman"la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar.

Müvekkilinin katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy"a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan"dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder.

Tozludere"deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman"la Orkun"u karşı karşıya getirir.

Medcezir 32.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Öte yandan, Tan Mira"ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir.

Yaman"ın Tozludere"de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun"a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman"ın cezasını kesmesi için Selim"in karşısına çıkar. Yaman Orkun"un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira"ya “kavuşmak” için harekete geçer.

31.Bölüm...
Selim"in cinayetle suçlanmasının ardından, aileye yardımcı olmak için çırpınan Yaman, son yaşanan tehdit olaylarında Kenan"ın da payının olduğunu öğrendiğinde çok öfkelenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Artık bir kez daha ağabeyi için yalan söylemeyecektir.

Tan"ın Kadir"le yolladığı mesaj Mira"nın dikkatini çeker. Yaman Mira"yı huzursuz eden Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için çabalar. O"na kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğini hissettirir.

Öte yandan Mira da, Tozludere"den Altınkoy"a yol bulmaya çalışan Leyla"ya karşı gerçek hislerini belli eder.

Medcezir 31.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Selim"in haksız yere suçlandığı cinayeti işleyen kiralık katil, gazetede Yaman"la Kenan"ın resmini görür. Bu iki genç artık, babalarının geçmişte kapanmamış hesabının borçlularıdır.

Mira"nın haftalardır beklediği gün gelir, Yaman"la sevgili olmalarının altıncı ayını kutlayacakları günün özel olmasını ister. Ama Yaman"ın o günü tamamen unuttuğunu fark eder.

Medya73 -   [1780772]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde medya73.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diziler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Milli piyango sonuçları sorgula 2016 (www.mpi.gov.tr)Milli piyango sonuçları sorgula 2016Pek çok insanın hayallerini süsleyen 2016 Milli Piyango Yılbaşı çekilişi yapıldı. Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi yapıldı ve
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit cenazesine katıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, şehitHakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekatçı Komiser Ahmet Çamurun (45)
  • Yüksekova İlçe Jandarma Komutanlığı'na roketli saldırıYüksekova İlçe JandarmaHakkari'nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinde iki ayrı bölgede meydana gelen patlamanın ardından PKK'lılar, İlçe Jandarma
  • Bahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu var Erdoğan, PKK, satılmış medya ve kalemlerBahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu varMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiyenin şu anda belirgin üç ana sorununun bulunduğunu açıkladı. Bahçeli, “Bunlardan birincisi
  • STK"lardan çözüm toplantısıSTKlardan çözüm toplantısıİstanbul'da bir araya gelen STK temsilcileri, Kürt meselesinin, silah bırakma meselesine indirgenmesinin yanlış olduğuna dikkat çekerek,

Son Eklenenler