Karagül 46.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Fox Tv Dizisi)

Karagül 46.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Fox Tv Dizisi)

Fox Tv ekranlarının iddialı dizilerinden Karagül 46.bölüm fragmanı yayınlandı. Karagül yeni bölüm de neler yaşanacak? Karagül dizisi 46.bölüm ile 23 Mayıs 2014 Cuma akşamı Fox Tv'de. İşte Karagül 46.Bölüm Fragmanı ve özeti...

Karagül 46.Bölüm Fragmanı ve Özeti Video İzle (Fox Tv Dizisi)

Karagül Dizisi 46.Bölüm Özeti resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı...

Kendal"ın oynadığı oyun, hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanırken, evladını kaybetmenin acısını en derinden hisseder. Murat bu kez Kendal"a hiç beklemediği bir ders verir. Ebru, Rüzgar"a kavuştuğu için her ne kadar mutlu olsa da, ona bunu yapanın kim olduğunu bulmadan asla içi rahat etmeyecektir. Anlam veremediği ve cevaplarını bir türlü alamadığı sorular, Ebru"nun içini kemirmeye devam etmektedir.

Baran ve Narin"in arası Oğuz meselesi yüzünden hayli gergindir. Tüm bunların dışında Baran, bu kadar çok sorunla baş edememekte, kendince çözümler aramaktadır. Ada ve Maya arasındaki gerginlik yükselirken, Ada, Maya"nın neden böyle davrandığını anlayamamakta, Maya"nın suskunluğu her geçen gün iki kardeşin arasını açmaktadır.

Karagül 46.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Arada sıkışıp Kalan Serdar ise ne yapacağını bilememin acısı ile kıvranmaktadır. Diğer yandan Murat artık sevdiklerinden uzak kalmaya dayanamaz, çok tehlikeli bir plan yapar. Özlem bilmeden bu planın parçası haline gelir. Murat"ın dönüşü artık konak içindeki dengeleri değiştirmiştir ancak henüz kimse bunun farkında değildir.

45.Bölüm...
Konakta gizemli olayların ardı arkası kesilmiyor. Kendal"a gelen kimliği belirsiz telefonlardan sonra şimdi de notlarla ne yapması gerektiği söyleniyor. Kendal çaresiz denileni yapıyor, ama öte yandan o da görünmeyen düşmanı için büyük bir oyun hazırlıyor. Kadriye hanım"ın isteği üzerine ertelenmeyen sünnet düğünü tüm konak fertleri için güzel bir birliktelik oluşturuyor. Herkes dertlerini, düşmanlıklarını unutup kısa bir süre için bile olsa Rüzgâr"ın bu mutlu gününde bir arada oluyor. Ama bu güzel anlar çok uzun sürmüyor ve Rüzgâr"ın aniden ortadan kaybolmasıyla herkes büyük bir korku yaşıyor.

Karagül 45.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Ebru onu sakinleştirmeye çalışanlara isyan ederken, Baran da büyük bir korku içinde Rüzgâr"ı bulmaya çalışıyor. Kadriye hanımın panikle ağzından çıkan bir laf, Narin için büyük bir kâbus oluyor. Herkes Rüzgâr"ı bulmak için çırpınırken, Kendal ve Ebru farkında olmadan kader ortağı oluyorlar. Kendal büyük bir bedel öderken, Ebru ise bir o kadar büyük bir sürprizle karşılaşıyor.

44.Bölüm...
Konak yanan deponun içinde Kendal"ın da olduğunu öğreniyor. Kadriye, kalbi duracak gibi kendini depoya zor atıyor. Kendal çok bir yara almadan kurtulsa da, asıl yarayı gelen mesajla alıyor. Bu sırada olay yerinde ve sonrasında ardı ardına gelen olayları araştıran Oğuz Kendal"ın daha da gerilmesine ve açık vermesine sebep oluyor. Kendal, artık iyice hırslanıyor ve ona bu paranoyaları yaşatan her kimse ortaya çıkartmaya yemin ediyor. Bu sırada Ada ve Maya arasında kalan Serdar, ne olursa olsun Ada"yı kaybetmeyi göze alamıyor. Ama diğer yandan ondan gerçekleri de gizlemek istemiyor. Serdar kararını veriyor, ancak Maya onun düşündüklerini yapmasına engel oluyor.

Karagül 44.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Narin"in kâbusu gerçeğe dönüşüyor. Baran çıkan bir dedikodu sonucu annesi ve Oğuz komutanı beraber yakalıyor. Narin, daha derdini anlatamadan Baran Oğuz komutana saldırıyor ve iş iyice çığırından çıkıyor. Durumu öğrenen Kendal da konakta fırtına gibi esiyor. Bundan böyle Narin için çok zor bir sınav daha başlıyor. Bir yanda ilk defa bu kadar seviliyor ve değer veriliyor olmasının verdiği mutluluk, diğer yanda Baran… Arada kalan Narin Baran"ı tekrar kaybedecek olmanın verdiği korkuyla sıkışıp kalıyor.

43.Bölüm...
Murat Kendal"dan intikam almak için planlarını teker teker hayata geçirirken, Murat"ın yaşıyor olma ihtimali Kendal"ın en büyük kâbusu oluyor. Asım, Kendal"ın hayatta en korktuğu soruyla babasının karşısına çıkıyor. Kendal ne yapacağını bilemezken soluğu Özlem"in yanında alıyor ve ona hesap soruyor. Özlem ise Kasım"ın yaptığı planların işlediğini gördükçe Kendal"a karşı daha farklı durmaya başlıyor. Ebru hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor, ama bilmediği, bunun daha büyük bir sürprizin sadece başlangıcı olduğu. Oğuz, Murat"ın ölümüyle ilgili araştırmalarına devam ederken, buldukları onu beklemediği bir sonuçla karşı karşıya bırakıyor.

Karagül 43.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Melek, hayallerin peşinden koşmaya karar veriyor ve bu konuda Ebru"dan yardım istiyor. Bu sırada Ada ve Serdar cephesinde, Serdar"ın Maya gerçeğini öğrenmesiyle gerginlikler başlıyor. Kendal, Asım"ı kendi yanına çekmeye çalışırken, Asım ilk defa baba sıcaklığı yaşıyor. Bu durum acaba onu bildiklerini saklamaya mı yoksa Kendal"a karşı kullanmaya mı itecek?

42.Bölüm...
Bir yanda Maya, diğer yanda Asım hayatlarının en büyük sırrıyla tanışırlar. Maya ve Asım"ın yolları, saklamak zorunda oldukları sır ve çaresizlikleriyle kesişir. İkisi de ne yapacağını bilemez bir halde birbirlerine destek olurlar. Ada"nın mutluluğu çok uzun sürmez. Ada ve Baran arasında olan kavga, Ayşe"nin de Baran"ı sorgulamasına sebep olur ve Ayşe kendini geri çeker. Özlem Baran"ın görüntüleri izleyip yankılarını duymayı beklerken, hiç hesap etmediği bir sürprizle karşılaşır ve cd"yi kaybeder. Kasım"la olan yakınlığı Kendal"ın öfkesini katlarken, Özlem bunun bedelini ödeyecek bir kez daha Kendal"a karşı öfkesi bilenir.

Karagül 42.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Kasım bir yandan Oğuz"la başa çıkmaya çalışırken diğer yandan, Özlem"den cd"yi almaya çalışır. Bunun için konağa gider, ama orada kendini nasıl bir tehlikeye attığının farkında değildir. Kendal"a kimliği belirsiz biri tarafından gelen telefon onun bütün dengesini alt üst ederek Murat"ın yaşadığına dair içine büyük bir şüphe düşürür. Gittikçe eli ayağı bağlanır ve köşeye sıkışır. Ebru, Murat"ın ölümüyle ilgili şüphelerini takip etmeye devam eder. Kadriye"ye, Murat"ın ölümüyle ilgili şüphelerini açar ve bu durum Kadriye"yi bir kez daha vicdanı ve Ebru arasında sıkıştırır. Artık Kadriye vicdanının baskısına dayanamamaktadır.

Medya73 -   [1775061]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde medya73.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diziler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Milli piyango sonuçları sorgula 2016 (www.mpi.gov.tr)Milli piyango sonuçları sorgula 2016Pek çok insanın hayallerini süsleyen 2016 Milli Piyango Yılbaşı çekilişi yapıldı. Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi yapıldı ve
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit cenazesine katıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, şehitHakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekatçı Komiser Ahmet Çamurun (45)
  • Yüksekova İlçe Jandarma Komutanlığı'na roketli saldırıYüksekova İlçe JandarmaHakkari'nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinde iki ayrı bölgede meydana gelen patlamanın ardından PKK'lılar, İlçe Jandarma
  • Bahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu var Erdoğan, PKK, satılmış medya ve kalemlerBahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu varMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiyenin şu anda belirgin üç ana sorununun bulunduğunu açıkladı. Bahçeli, “Bunlardan birincisi
  • STK"lardan çözüm toplantısıSTKlardan çözüm toplantısıİstanbul'da bir araya gelen STK temsilcileri, Kürt meselesinin, silah bırakma meselesine indirgenmesinin yanlış olduğuna dikkat çekerek,

Son Eklenenler