Arka Sokaklar 330. Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti / VİDEO

Arka Sokaklar 330. Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti / VİDEO

Kanal D Ekranlarının sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar 330.bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm de bu hafta neler yaşanacak? Arka Sokaklar 330.bölümü ile 17 Mayıs 2014 Cumartesi akşamı Kanal D'de. İşte Arka Sokaklar 330.bölüm fragmanı ve özeti...

Arka Sokaklar 330. Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti / VİDEO

Arka Sokaklar Dizisi 330.Bölüm Özeti resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı...

Ekip, Hüsnü için seferber oluyor!
Ekip, Hüsnü"yü bulmanın, Cevher"i de artık tamamen etkisiz hale getirmenin peşine düşüyor.

Tunç, babasına Hüsnü"nün evlerinin kapısının önünde vurulduğunu söyler. Ekip olay yerine toplanır. Aylin masa başında Hüsnü"nün telefon sinyaline ulaşmaya çalışır. Cevher, Hüsnü"ye karşılık Sadık"ı istemektedir.

Arif Müdür ile temasa geçilir. Ekip, Hüsnü için her şeyi yapmaya hazırdır. Cevher aracı bir kat otoparkına çeker. Hüsnü ağır yaralıdır ve can çekişmektedir. Veysel ve Hüsnü"yü de orada bırakıp gider. Arif Müdür ve Rıza toplantıdadır. Rıza ağzındaki baklayı çıkarır ve Sadık"ı ister. Bu sırada Hüsnü ölüm kalım savaşı vermekte, Veysel de bir yandan Hüsnü"ye yardım etmeye çalışmaktadır.

Arka Sokaklar 330.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Arka Sokaklar 330.Bölüm Görüntüleri İçin Tıklayın!

Suat bütün gün Hüsnü"ye ulaşamamıştır, merak eder. Arif Müdür savcılıktan ret cevabını almıştır. Sadık"ı hapishaneden çıkartmak imkansızdır. Rıza, Murat, Mesut, Arif Müdür"ün karşısında toplantı odasındadır. Mesut kimliğini ve silahı çıkartıp masaya koyar.

Hüsnü Çoban"ı geri getirip, Cevher"i öldürene kadar ekipte olmayacağını söyler. Aynı şeyi Rıza da yapmıştır. Murat silahına davranacak olur, Rıza engeller. Rıza, Mesut ve Aylin Hüsnü"nün evine gidip, Suat"a olanı biteni anlatırlar. Ve Ekip, Hüsnü"yü bulmanın, Cevher"i de artık tamamen etkisiz hale getirmenin peşine düşer.

 

329.Bölüm...
Ender"i öldürmek isteyen Cem, Metin"i rehin almıştır. Ender, Metin"in telefonuyla Hüsnü"yü arar ve ona, Metin tehlikede olduğunu, hemen gelmesi gerektiğini söyler. Hüsnü, Ali"ye durumu haber verir. Hemen destek ekip olay yerine gider. Ekip, Hüsnü"yü olaydan uzak tutmaya çalışır. Ne kadar soğukkanlı görünse de içeride evladı vardır.

Cevher ve Veysel internetten Mümtaz"ın ölüm haberini ararlar ama bulamazlar. Veysel neden hiçbir haber yok diye sorar. Cevher de "devletin derinine çomak soktun mu haber yapmazlar, ölürken de gömülürken de sessizlik” diye yanıt verir.

Ekip, Arif Müdür önderliğinde toplantıdadır. Mümtaz"ın uzaktan dürbünlü tüfekle öldürülmesinde, elde Cevher"den başka şüpheli yoktur. Cevher"in yalnız olmadığı bilinir. Arif Müdür, Mümtaz"ın ölmeden önce verdiği dosyayı masaya koyar. Soydan"ın yeniden Cevher ile irtibat kurduğundan artık herkes haberdardır.

Arka Sokaklar 329.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Arka Sokaklar 329.Bölüm Görüntüleri İçin Tıklayın!

Arif bütün bilgileri verir. Cevher"in Mümtaz Hoca cinayetini para için yapmadığı mutlaka karşılığında bir şey istediği de aşikardır. Hüsnü, Tunç ve Mesut"un yaşadığı gerginlikten dolayı Tunç"un yanına eve gitmektedir. Tunç tam Hüsnü geldi diye kapıyı açacakken Hüsnü açma der.

Cevher kapıdadır. Hüsnü, Cevher diye haykırır. Cevher, Hüsnü"yü ağır bir şekilde yaralar. Veysel ile birlikte arabaya atar ve uzaklaşır. Hüsnü ağır yaralıdır. Hüsnü"nün telefonundan Mesut"u arar. "Devrem, en yakın arkadaşın bende hem de ağır yaralı. Getir Sadık"ı al Hüsnü"yü" der ve kapatır.

328.Bölüm...
Ekip, Mustafa adlı bir çocuğu arıyor!..
Mustafa babasına yemek götürmek üzere evden çıkar ve bir daha dönmez. Annesi babasının yanında, babası annesinin yanında olduğunu sandığı için, Cengiz akşam eve gelene kadar Mustafa"nın ortadan yok olduğu anlaşılmaz. Mustafa her yerde aranır bulunamaz. Polise haber verilir. Ekip, komşular, gönüllüler herkes Mustafa"yı aramaya başlar. Bu sırada Haydar ve Yunus, Cengiz ile son tartışan isimler oldukları için emniyete alınırlar. Ekip, Mustafa"yı bulmanın peşine düşer.

Cevher, doktor Veysel ile birlikte bir orman kulübesine sığınır. Yaraları gittikçe iyileşmeye başlar ancak, pansuman malzemesi kalmamıştır. Kulübenin sahibin yanaştığını görürler. Ne yapacağız diye düşünürlerken, içeri girdiklerinde adamın cesedi ile karşılaşırlar.

Arka Sokaklar 328.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Arka Sokaklar 328.Bölüm Görüntüleri İçin Tıklayın!

Cevher, Soydan"ın adamı Yücel ile karşı karşıya gelir. Yücel, hapishanedeki Soydan"dan mesajlar getirmiştir. Yücel"in yardımıyla Cevher"ler yer değiştirir. Daha korunaklı bir eve geçerler. Soydan, Cevher ile internet ortamında ile konuşur. Soydan"ın istediği Cevher"in Mümtaz"ı öldürmesidir. Karşılığında da Cevher ne istiyorsa yapacaktır. Cevher kabul eder ve karşılığında Zilha"nın katili Sadık"ı ister.

327.Bölüm...
Suat ameliyattan çıkmış odasına alınmıştır.

Suat ameliyattan çıkmış odasına alınmıştır. Artık bir göğsü yoktur. Ve bunun ezikliğini yaşar. Hüsnü her şekilde kendisine destektir. Pınar, Şule ve Haydarberk"e bakmak için Hüsnü"lerin evdedir. Şule buruktur, annesine bir şey olmasından korkmaktadır. Pınar, Şule"ye moral vermek için elinden geleni yapar.

Ekibin elinde tek kalan isim Korkut"tur. Ekip, Korkut"un peşindedir. Kendisine ulaşabilmenin yolları aranır. Mesut, Cevher"in ölüp ölmediğine emin değildir. Cesedini görmeden de asla emin olmayacaktır. Korkut bindiği bir taksiciyi gasp eder. Taksiyi alıp ilerlemeye başlar. Yolda taksi bekleyen Hale"yi araca alır. Gideceği adrese götürür. Sonrasında da kızı rehin alıp evine girer.

Arka Sokaklar 327.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Arka Sokaklar 327.Bölüm Görüntüleri İçin Tıklayın!

Hale"nin kredi kartlarını alıp hesabından para çeker. Ekip, Korkut"un izine ulaşır. Hale"nin evine geldiklerinde kızı darba uğramış, yerde baygın yatarken bulurlar. Korkut içeride yoktur. Ekip, Korkut"u yakalamanın ve en önemlisi Cevher"in ölüp ölmediğini öğrenmenin peşine düşer.

Medya73 -   [1780607]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde medya73.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diziler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Milli piyango sonuçları sorgula 2016 (www.mpi.gov.tr)Milli piyango sonuçları sorgula 2016Pek çok insanın hayallerini süsleyen 2016 Milli Piyango Yılbaşı çekilişi yapıldı. Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi yapıldı ve
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit cenazesine katıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, şehitHakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristler ile çıkan çatışmada şehit olan Özel Harekatçı Komiser Ahmet Çamurun (45)
  • Yüksekova İlçe Jandarma Komutanlığı'na roketli saldırıYüksekova İlçe JandarmaHakkari'nin Yüksekova ilçesinde akşam saatlerinde iki ayrı bölgede meydana gelen patlamanın ardından PKK'lılar, İlçe Jandarma
  • Bahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu var Erdoğan, PKK, satılmış medya ve kalemlerBahçeli: Türkiye'nin 3 sorunu varMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiyenin şu anda belirgin üç ana sorununun bulunduğunu açıkladı. Bahçeli, “Bunlardan birincisi
  • STK"lardan çözüm toplantısıSTKlardan çözüm toplantısıİstanbul'da bir araya gelen STK temsilcileri, Kürt meselesinin, silah bırakma meselesine indirgenmesinin yanlış olduğuna dikkat çekerek,

Son Eklenenler